SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Organizačné informácie

 04.06.2024

Akcia Beh k Iliašovskej kapličke je prepojením športu, kultúry a zábavy. Tento rok sa koná už 6. ročník. Športová čas sa začína o 10.00 štartom dospelých a o 13.00 je štart detí. Od 15.00 na Vás čaká bohatý kultúrny a zábavný program pre všetky vekové kategórie, detská zóna s animátormi, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie a gastro zóna s jedlom a občerstvením.

Program počas celého dňa 8. júna na futbalovom ihrisku v Iliašovciach

a dôležité organizačné informácie dopravy a parkovania.

Športová časť

 

 • 8:30 do 9:30       registrácia bežcov – na 10km a 5km
 • 10:00                  ŠTART – 10km a 5km
 • 11:00 – 12:30     registrácia detí a žiakov na beh – 200m, 350m, 700m 
  • + detská cyklodráha BEPACYCLES KIDS BIKE TRIAL
 • 12:00 – 13:00      Vyhodnotenie - 10km a 5km
 • 13:00                   ŠTART -  DETI A ŽIACI – 200m, 350m, 700m
 • 14:00 – 15:00      Vyhodnotenie  - detí a žiakov na beh – 200m, 350m, 700m

Štartovné platia bežci na trati 5km a 10km  v cene 10,-EUR. Deti a žiaci štartovné neplatia. V cene štartovného je vstup na kultúrne podujatie, nápoj a občerstvenie. Registrovať sa je možné aj vopred na My Race result .

Kultúrna časť

 • 15:00                   Vystúpenie detí
 • 15:30                   TÁRAJKO a POPLETAJKA a 8 rozprávkových maskotov
 • 16:45                   ANDER z Košíc a VILIAM KALMAN a jeho BALAMUTTA BAND
 • 18:00                   Tombola
 • 19:00                   folklórny súbor ČAČINA
 • 20:00                   ŠČAMBA
 • 21:00                   LASER SHOW, OLDIES DICSO, DJ FRANCESCO

Vstupné na podujatie je v cene 10,-EUR, deti do 12 rokov majú vstup zadarmo. Lístky je možné zakúpiť aj vopred na stránke Predpredaj.sk

Občania Iliašoviec majú zľavnené vstupné 5,-EUR, bude potrebné sa preukázať platným dokladom. Lístky je možné zakúpiť priamo na mieste, alebo na obecnom úrade počas stránkových hodín.

Parkovanie, doprava a uzatvorenie trasy od Iliašoviec smer Harichovce, Maringotka

Občanov Iliašoviec prosíme na podujatie neprichádzať autami, nakoľko bude zvýšený nápor na dopravu v okolí futbalového ihriska. Staršie osoby môžete autom priviesť, ale auto prosíme odparkovať naspäť domov.

Parkoviská budú riadené našimi členmi Dobrovoľného hasičského zboru v Iliašovciach, prosíme o rešpektovanie ich pokynov. Parkovať bude možné pred odštartovaním hlavného behu do 9:30 na ploche, za ihriskom, kde sa stretávajú iliašovský a harichovský chodník.

Hlavná trať Behu k iliašovskej kapličke vedie od ihriska smerom na Harichovce až po Maringotku s občerstvením. Táto časť trasy bude uzatvorená pre verejnosť od 9:30 do cca 13:00 z dôvodu bezpečnosti bežcov na trati. Povzbudzovať mimo trate je samozrejme povolené :-)

Ďalšie parkovisko bude sprístupnené pri futbalovom ihrisku a podľa pokynov členov DHZ.

 

Gastro zóna a zábavná zóna

V tento deň nemusíte doma nič variť a vypekať, pretože o občerstvenie máte už postarané na futbalovom ihrisku v Iliašovciach :-)

V ponuke bude samozrejme guláš, pečené klobásy, hranolky, pirohy, langoše, hotdogy, trdelníky, cukrová vata, na pitie dobré pivečko, vínko, prosecco, rôzne alko aj nealko nápoje, v extra stánku si určite vychutnáte dobrú kávu.

Na začiatku ihriska deti zabavíme v Zábavnej zóne, kde bude nafukovacia šmýkalka, stánok pre deti od Dobrej hračky s animátormi a maľovaním na tvár približne od 14:00 hodiny. Deti sa môžu tešiť tiež na cyklodráhu  pod názvom BEPACYCLES KIDS BIKE TRIAL od Kellys, kde si budú môcť zasúťažiť o výhru, čas Vám upresnia moderátorky :-) 

Fotografovanie a natáčanie videa

Používanie fotoaparátov a kamier je dovolené, budeme radi, ak naše podujatie označíte na svojich príspevkoch.
Vstupom do areálu účastník poskytuje svoj súhlas s tým, že fotografie / videá zhotovené počas festivalu s jeho osobou môžu byť v budúcnosti použité organizátorom.

 

...začali sme pred rokmi, aj pokračujeme našim stálym heslom:
"Behá celá rodina a s ňou celá dedina".... tak nevaháj a príď sa zabaviť

Tešíme sa na vás

Obec Iliašovce

 

Zmena programu vyhradená :-)


Zoznam aktualít: